ICOONE

Nabízíme:

Ošetření přístrojem ICOONE

Ošetření pomáhá s:

vyhlazováním povislé kůže a vrásek

vylepšování těla, zeštíhlení

zpevnění kůže

lifting obličeje a dekoltu

protivarizní programy na dolní končetiny

Vážené klientky a klienti, děkujeme za váš zájem o revoluční přístroj ICOONE. Garantuji vám, že si ho zamilujete stejně jako já.

Revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu pro tvarování postavy, k ošetření celulitidy a omlazujícím efektem. Ošetření tímto revolučním přístrojem spočívá v mikrostimulaci až 21 600 za minutu.

ICOONE je jediný přístroj, který je schopen ošetřit pokožku do hloubky a zároveň respektovat pojivovou tkáň. Revoluční metoda ošetření těla je neinvazivní, efektivní a šetrná k jednotlivým strukturám kůže a podkoží. Speciální hlavice, které působí stimulačně, respektují strukturu a funkčnost živých tkání. Multimakroalveolární stimulace válečky s mikroskopickými otvory zajistí vícerozměrnou masáž, která ovlivňuje buňky a mimobuněčnou hmotu bez zátěže tkáně a cévního systému. Intenzivní působení na fibroblasty zpsobuje reaktivaci elastinu a kolagenu. Tato unikátní inovační technologie zaručuje kvalitní ošetření pokožky a přináší výsledky, které jsou revolucí ve světě krásy a estetiky.

Pro koho je ošetření vhodné?

Pro každého, kdo potřebuje vytvarovat postavu, ošetřit celulitidu anebo prostě pro toho, kdo chce předejít všem nežádoucím efektům pokožky. Samozřejmě je vhodná i pro muže.

Kolik aplikací potřebuji, abych viděl/a výsledek?

Jako všechno, co se týká ošetření těla – je to individuální. Pokud chcete vidět výsledky brzy, doporučujeme frekvenci ošetření jednou až dvakrát týdně.

Jaké programy máme na výběr?

Zaměření na edematózní celulitidu

Zlepšení oběhových funkcí

Celulitida s přítomností fibrózy

Tuková celulitida

Stárnutí, regenerace a okysličení pokožky

Stimulace elasticity tkáně

Zlepšení pružnosti pokožky

Ke každému programu je možné přidat přesné zaměření na problémové partie. Ošetření je možné různě nakombinovat dle přání a potřeb klientky či klienta.

Modelové příklady:

20 minutové celotělové ošetření zaměřené na celulitidu + 10 min. ochablá stehna = 30 min. ošetření

nebo 20 minutové celotělové ošetření zaměřené na celulitidu + 10 min. ochablá stehna + 20 min. na okysličení pokožky nebo program pro zvýšení elasticity pokožky = 50 min. ošetření.

Před ICOONE ošetřením doporučujeme celotělový peeling pro kompletní uvolnění a osvěžení Vašeho těla.

Beauty Nest

Kosmetický salon

© 2023, Beautynest. Všechny práva vyhrazena.