Kosmetika

Nabízíme:

Ošetření aknózní a mastné pleti

Odstraněním nečistot a nadbytečného mazu povede k okamžitému zlepšení čistoty pleti. Procedura pomáhá regulovat produkci mazu, což přispívá k dlouhodobému zlepšení stavu pleti.

Hydratační ošetření

pracujeme na textu

Green Peel

Bylinkový peeling představuje lékařsky vyvinutou a celosvětově osvědčenou biologickou metodu k odlupování pokožky s využitím bylinek.

Čistá bylinná směs bez chemických přísad způsobuje silné prokrvení a plošné oddělení  vrchních vrstev pokožky. Intenzifikace prokrvení vede k aktivaci látkové výměny. Zlepšuje mikrocirkulaci krevního oběhu v kapilárách mezi horní pokožku a škárou. Následuje zvýšené zásobování kyslíkem a živinami do pokožky. Podporuje novotvorbu kolagenu a elastinu. Vede k vylepšení kvality pokožky – vyhlazení vrásek.

U akné a nečisté pleti se zrohovatěnost při výstupu mazových žláz snižuje a také tvorba komedonu je zamezená. Jak už bylo řečeno, největší předností je, že bylinkový peeling Green Peel je vytvořen z čisté bylinné směsi. Na rozdíl od jiných peelingových prostředků neobsahuje žádné chemické, často škodlivé látky nebo syntetická brusiva. Pokud se bylinky nedopatřením dostanou do očí, nezpůsobí žádné pálení ani slzení.

Pro správný výsledek a dlouhotrvající efekt, je důležitá domácí péče. Nezapomeňme!

Green Peel je vhodný k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – zvlášť u žen po porodu, atopické pleti.

Green Peel Fresh Up Dr. Schrammek vám krásně rozjasní a rozzáří pokožku.

Zatím co Green Peel Energy Dr. Schrammek vaši pokožku restartuje. Vitalizační a regenerační péče přírodnímy bylinami dodává pleti energii potřebnou k obnově buněk.

U Green Peel Classic Dr. Schrammek dochází k totální obnově pleti v 5ti dnech.

Krevý je pro vás vhodný? Nemáte ještě s Green Peel zkušenosti? Vše se dozvíte během konzultace osobně nebo v rámci ošetření.

Green Peel Body Dr. Schrammek je tělové ošetření zaměřené na povadlé části těla, jako je např. paže, břicho, stehna, hýždě nebo tyto partie můžou být také zasažené nadměrnou pigmentací, takže na její odstranění a také vyhlazení jizev.

Probiotické ošetření

pracujeme na textu

Ošetření očního okolí

pracujeme na textu

Kosmetická masáž

pracujeme na textu

Herbal Beauty Treatment

To nejlepší z tradičního bylinkářství v kombinaci s hi-tec technologiemi a vědeckým výzkumem, přesně to je kosmetika Dr. Med. Christine Schrammek. Tato značka byla založena před více než 60 lety v Německu a dnes je zastoupena v kosmetických salónech celého světa.

V ošetřujících řadách Herbal Beauty Treatment pracujeme s aktivními přírodními složkami v nejvyšších koncentracích pro výsledek, který na sobě poznáte na první pohled. Umíme rozjasnit pleť, zmírnit pigmentové skvrny, hydratovat a dokonce vrátit pěkných pár let nazpět.

Kyslíkový facelift

pracujeme na textu

Ošetření 24 karátovým zlatem

Detoxikační, omlazující a protizánětlivý Účinek.

V rámci jiného kosmetického ošetření je cena 1 200 Kč.